Lubas Concept 

Lubas Concept to firma rodzinna scalająca blisko 30-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem, profesjonalizmem i głową pełną pomysłów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym podążaniu za trendami, potrafimy wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania klientów i stworzyć produkt "szyty na miarę". Fachowość pozwaliła nam osiągnąć pozycję lidera w branży zadaszeń tarasu oraz osłon okiennych na terenie woj. Mazowieckiego.

Centrum Pergoli - według wielu, najlepszy show room w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie pergole tarasowe i ogrodowe, całoroczne zadaszenia tarasu z dachem lamelowym lub materiałowym, w realnych rozmiarach i w różnej konfiguracji, nie tylko od jednego producenta. Co więcej, nasi doradcy dysponujący dużą wiedzą techniczną, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - model, kolorystyka, akcesoria, technika montażu i sterowanie.

Centrum Żaluzji i Rolet to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie modele osłon okiennych, żaluzje fasadowe, rolety, refleksole, markizy, verandy, żaluzje drewniane, firany, zasłony, plisy i wiele więcej. Przejdź do www.centrumżaluzji.pl

Dla Tarasu skomponuje dla Ciebie odpiedni zestaw wypoczynkowy lub jadalniany - w dowolnej kombinacji wymiarowej oraz kolorystycznej. Przejdź do www.dlatarasu.pl

Lubas Concept słynie również z konsultacji oraz doboru rodzaju zadaszenia tarasu i osłon okiennych - naszym zadaniem jest zapewnić, produkt spełniający najwyższe oczekiwania.

Zapytaj o wycene

Jakość

  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów pochodzących od cenionych na rynku producentów.
  • Dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy autoryzowanymi partnerami SomfySelt oraz wielu innych międzynarodowych producentów profili aluminiowych.
  • Każdy montaż jest przeprowadzony zgodnie z zasadami inżynierii oraz sztuki budowlanej.

Nasze porfolio zawiera niezliczone realizacje posiadłości prywatnych, mieszkań, apartamentowców, biurowców, szkół, lokali usługowych, produkcyjnych, hoteli czy instytucji państwowych.

Zapraszamy Państwa do naszej firmy