Chroń swój taras przed wiatrem - wybierz pergolę z roletami bocznymi lub szklaną zabudową
2023.05.19

Kiedy planujemy korzystać z naszego tarasu przez większą część roku, ważne jest, aby zapewnić mu ochronę przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Jednym z największych wyzwań jest silny wiatr, który może utrudnić nam komfortowe spędzanie czasu na zewnątrz. Dlatego warto rozważyć zastosowanie pergoli z roletami bocznymi lub szklaną zabudową, które skutecznie chronią taras przed wiatrem.

Pergola z roletami bocznymi to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć możliwość regulacji przepływu powietrza na tarasie. Rolety boczne można swobodnie podnosić i opuszczać, dostosowując stopień zabezpieczenia przed wiatrem według własnych potrzeb. Kiedy wieje silny wiatr, rolety boczne zapewniają dodatkową barierę, która skutecznie chroni taras i umożliwia komfortowe korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu. Dodatkowo, rolety boczne mogą pełnić także funkcję zacienienia, co jest szczególnie przydatne w upalne dni.

 

Zadaszenie tarasu - idealna przestrzeń na letnie przyjęcia i grilla
2023.05.05

Wraz z nadchodzącym sezonem letnim, wiele osób zaczyna planować letnie przyjęcia i grilla. Jednakże, zmienne warunki pogodowe mogą stanowić wyzwanie dla organizacji tych imprez na zewnątrz. Rozwiązaniem tego problemu jest zadaszenie tarasu przy użyciu pergoli, która zapewni ochronę przed słońcem, deszczem oraz wiatrem.

Zadaszenie tarasu to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczne. Dzięki zadaszeniu możemy stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynku, w którym będziemy mogli się zrelaksować w cieniu, a także zaprosić gości na letnie przyjęcia.

Zestawienie pergoli, które możesz wybrać na swój taras.
2023.04.20

Pergola lamelowa
Pergole tarasowe- lamelowe są wyjątkowe dzięki ruchomym lamelem, które zapewniają pełną kontrolę nad ilością światła i słońca. Możesz je obracać, aby wpuszczać tyle światła, ile potrzebujesz lub całkowicie je zamknąć, aby chronić się przed deszczem.

Nasze pergole tarasowe są wykonane z solidnego, estrudowanego aluminium, co sprawia, że są odporne na słońce i deszcz, dzięki czemu są idealne na każdą porę roku. Dodatkowo, sterowane elektrycznie i wyposażone w system odprowadzania wody, są nie tylko estetyczne, ale i bardzo funkcjonalne.

 

Jak zadbać o taras na wiosnę i odświeżyć go po zimie?
2023.04.07

Wiosna to idealny czas, aby zadbać o swój taras i przygotować go na ciepłe i słoneczne dni. Zimowa aura i częste opady deszczu, śniegu i lodu mogą spowodować, że taras straci swój urok i wygląd. Dlatego warto wziąć na siebie trochę pracy i odświeżyć swoją przestrzeń na zewnątrz. Podpowiadamy, jak zadbać o taras na wiosnę i przywrócić mu wspaniały wygląd.
 

Jaki trawnik wybrać na taras oraz jak o niego dbać?
2023.03.23

Trawniki to kluczowy element wielu ogrodów i terenów zielonych. Odpowiednio dobrany i pielęgnowany trawnik może być wspaniałą ozdobą, a jednocześnie stanowić miejsce rekreacji i odpoczynku dla całej rodziny. W tym artykule postaramy się przedstawić kilka porad na temat wyboru, pielęgnacji i alternatyw dla tradycyjnych trawników.

Zadaszenia ogródków restauracyjnych - jak zwiększyć przyjemność z jedzenia na świeżym powietrzu?
2023.03.08

Jedzenie na świeżym powietrzu to jedna z przyjemniejszych form spędzania czasu wolnego. Restauracje często oferują ogródki, które pozwalają na delektowanie się posiłkiem w naturalnym otoczeniu. Niestety, pogoda bywa kapryśna, a deszcz lub zbyt silne słońce potrafią zepsuć całą przyjemność. Na szczęście, istnieją rozwiązania, które pozwalają na korzystanie z ogródka restauracyjnego przez cały rok. Mowa tutaj o zadaszeniach.

Zadaszenia ogródków restauracyjnych to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród właścicieli restauracji. Dobrze już znane na południu Europy, gdzie jest więcej cieplejszych dni niż w Polsce. Jednak i w naszym kraju przekonujemy się do tworzenia zabudowanych ogródków restauracyjnych. Dzięki temu klienci mogą korzystać z niego niezależnie od pogody.