Śledź nas:

O nas

Lubas Concept to firma rodzinna scalająca blisko 30-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem, profesjonalizmem i głową pełną pomysłów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym podążaniu za trendami, potrafimy wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania klientów i stworzyć produkt "szyty na miarę". Fachowość pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w branży zadaszeń tarasu oraz osłon okiennych na terenie woj. Mazowieckiego.

  • Gwarantowana jakość

  • Doświadczeni doradcy

  • Szeroki wybór produktów

Wszystkie nasze produkty są wykonane z solidnych materiałów oraz przechodzą kilku etapowy proces kontroli jakości.

  • Dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy autoryzowanymi partnerami Somfy, Selt, Tenteks oraz wielu innych producentów profili, komponentów i napędów.
  • Każdy montaż jest przeprowadzony zgodnie z zasadami inżynierii oraz sztuki budowlanej.
  • Większość klientów w naszej firmie to klienci z polecenia, dlatego satysfakcja każdego następnego oraz rzetelność wykonanych robót jest dla nas kluczowa.

Nasze porfolio zawiera niezliczone realizacje posiadłości prywatnych, mieszkań, apartamentowców, biurowców, szkół, lokali usługowych, produkcyjnych, hoteli czy instytucji państwowych.

Zobacz nasze realizacje

Jesteś zainteresowany/a?

Przygotujemy dla Ciebie wycenę

Nasze marki

Centrum Pergoli Lubas Concept

Centrum Pergoli - według wielu, najlepszy show room w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie pergole tarasowe i ogrodowe, całoroczne zadaszenia tarasu z dachem lamelowym lub materiałowym, w realnych rozmiarach i w różnej konfiguracji, nie tylko od jednego producenta. Co więcej, nasi doradcy dysponujący dużą wiedzą techniczną, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - model, kolorystyka, akcesoria, technika montażu i sterowanie.

Centrum Żaluzji i Rolet Lubas Concept

Centrum Żaluzji i Rolet to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie modele osłon okiennych, żaluzje fasadowe, rolety, refleksole, markizy, verandy, żaluzje drewniane, firany, zasłony, plisy i wiele więcej.

Dla Tarasu

Dla Tarasu skomponuje dla Ciebie odpiedni zestaw wypoczynkowy lub jadalniany - w dowolnej kombinacji wymiarowej oraz kolorystycznej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki