Jakie zadaszenie tarasu wybrać?
2022.12.21

Obecnie mamy możliwość korzystania z odpoczynku w naszych tarasach oraz ogrodach niezależnie od pory roku i pogody. Umożliwiają nam to nowoczesne systemy zadaszenia ogrodowego i tarasowego. Możemy zaaranżować komfortowe i przyjazne miejsce dostosowane do naszych potrzeb. Odpowiednio dobrana zabudowa lub zadaszenie tarasu da możliwość osiągnąć wszystkie ważne dla nas właściwości. Przedstawiamy przegląd dostępnych na rynku zadaszeń:

O firmie
2022.12.14

Lubas Concept to firma rodzinna scalająca blisko 30-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem, profesjonalizmem i głową pełną pomysłów. Lubas Concept to firma rodzinna scalająca blisko 30-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem, profesjonalizmem i głową pełną pomysłów.

Trendy 2023 na tarasie i ogrodzie
2022.12.14

Umiejętnie zaaranżowany i zaprojektowany taras lub balkon może być nie tylko miejscem letnich spotkań i strefą wypoczynku. Może stać się częścią naszej przestrzeni domowej, pokojem letnim, a także zimowym. Jeżeli dodatkowo chciałbyś, aby Twój taras był nie tylko komfortowy, ale też modny, możesz zwróć uwagę na aktualne trendy. Inspiracje można czerpać nie tylko od projektantów. Doskonałym źródłem pomysłów są czołowi producenci mebli i wyposażenia tarasu. Przygotowaliśmy zbiór najistotniejszych elementów w trendach, jakie będą aktualne w 2023 roku.