Jakie meble tarasowe wybrać do swojego ogrodu, żeby przetrwały nawet okres zimowy?
2023.10.10

Twój ogród to miejsce, które chcesz wykorzystywać przez cały rok, nie tylko latem. Odpowiednie meble tarasowe mogą uczynić Twoją przestrzeń na świeżym powietrzu przytulną i funkcjonalną nawet podczas chłodniejszych dni zimy. Dziś podpowiemy, jakie meble wybrać, aby cieszyć się nimi niezależnie od pory roku.

Przeszklona pergola lamelowa na tarasie: Rozszerzenie domowej przestrzeni
2023.10.03

Zimowe wieczory i chłodniejsze dni nie muszą oznaczać zamknięcia się w czterech ścianach. Dzięki pergoli lamelowej na tarasie z szybami przesuwnymi możemy cieszyć się dodatkową przestrzenią życiową przez cały rok. To nie tylko miejsce do spędzania czasu na bliżej natury, ale również doskonała okazja do organizacji przytulnych spotkań towarzyskich i romantycznych kolacji, nawet w chłodniejsze dni. W tym artykule przedstawimy inspiracje i pomysły na wykorzystanie przeszklonej pergoli na tarasie, która rozszerza komfort naszego domu także podczas jesieni i zimy. 

Najlepsze funkcje dla Twojej pergoli tarasowej
2023.09.25

 

Pergola na tarasie jest znakomitym rozwiązaniem, by stworzyć eleganckie i przyjemne miejsce na świeżym powietrzu w swoim ogrodzie lub na tarasie. Jednak, jakie kroki można podjąć, aby uczynić ją jeszcze bardziej praktyczną i komfortową? W dzisiejszym artykule omówimy kilka funkcji, które możesz wprowadzić do swojej pergoli na tarasie, aby uczynić ją jeszcze bardziej unikalną i funkcjonalną.

Jak możemy przygotować taras na nadejście zimy?
2023.09.19

Zbliża się zima, a razem z nią niskie temperatury, opady śniegu i mróz. Dla właścicieli tarasów jest to czas, kiedy warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenia, aby zachować trwałość i estetykę tego miejsca. W dzisiejszym poście podpowiemy, jak skutecznie ochronić taras przed zimowymi warunkami, koncentrując się na trzech popularnych rodzajach powierzchni tarasu: drewnie, betonie i płytkach.

Technologia sterowania pergolą: Komfort i funkcjonalność
2023.09.12

W dzisiejszych czasach technologia nieustannie otwiera przed nami nowe możliwości, również w kwestii aranżacji naszych przestrzeni zewnętrznych. Jeśli zastanawiasz się, jak ułatwić sobie życie i sprawić, że korzystanie z pergoli lamelowej będzie jeszcze bardziej komfortowe, to warto zwrócić uwagę na najnowsze trendy w technologii sterowania.

Szklane pergole: Idealne przez cały rok
2023.09.06

Marzysz o tym, aby cieszyć się urokami swojego ogrodu lub tarasu przez cały rok? Jeśli tak, to szklane pergole mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nie tylko dodają one elegancji i nowoczesności naszym przestrzeniom, ale również oferują wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że można z nich korzystać nie tylko w lecie, ale także w jesieni i zimie.