Śledź nas:

Blog

Zadaszenia basenowe: Jak wydłużyć sezon kąpielowy i cieszyć się basenem przez cały rok
2024.03.27

Zadaszenia basenowe: Jak wydłużyć sezon kąpielowy i cieszyć się basenem przez cały rok

Posiadanie basenu w ogrodzie to marzenie wielu z nas, jednak pogoda nie zawsze jest sprzymierzeńcem długotrwałych kąpieli. W takich sytuacjach zadaszenie basenowe staje się nieocenionym rozwiązaniem, pozwalającym wydłużyć sezon kąpielowy i cieszyć się basenem przez cały rok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji pergol i zadaszeń, wiemy, jakie korzyści przynosi zastosowanie odpowiedniego zadaszenia nad basenem.

Zadaszenia basenowe zapewniają ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, umożliwiając korzystanie z basenu przez większą część roku. Dzięki tym rozwiązaniom, hotele, apartamenty oraz inne obiekty rekreacyjne mogą zapewnić swoim gościom basen o każdej porze roku, co zwiększa atrakcyjność oferty i zadowolenie klientów.

Targi Ptak Expo Warsaw - Pergole z systemami szyb
2024.03.20

Targi Ptak Expo Warsaw - Pergole z systemami szyb

W dzisiejszym świecie design i funkcjonalność nieustannie podnoszą poprzeczkę w standardach dla branży hotelarskiej i restauracyjnej. Każdy detal architektury i element wyposażenia ma za zadanie nie tylko zaskoczyć gościa, ale i zapewnić mu maksymalny komfort oraz stworzyć przestrzeń, która będzie pamiętana i w której będzie chciał powrócić. Na targach Ptak Expo Warsaw mieliśmy okazję zaprezentować naszą kolekcję pergoli z systemami szyb, które są kwintesencją tego, jak nowoczesność łączy się z funkcją i estetyką.

Nasze rozwiązania, skierowane również do hoteli i restauracji, to eleganckie i innowacyjne konstrukcje, które redefiniują tradycyjne pojęcie przestrzeni otwartej. Prezentowane przez nas systemy: gilotyna i szyby szprzesuwne w ramie, idealnie spełniają potrzeby restauracji i hoteli, ponieważ pozwalają gościom korzystać z przestrzeni na zewnątrz niezależnie od pogody.

Jak stworzyć wiosenny ogród jadalny na tarasie
2024.03.13

Jak stworzyć wiosenny ogród jadalny na tarasie

Wraz z nadejściem wiosny, wiele osób pragnie przynieść kawałek natury bliżej swojego domu. Tworzenie własnego ogródka jadalnego na tarasie to doskonały sposób na połączenie miłości do ogrodnictwa z radością z samodzielnego uprawiania świeżych ziół, warzyw i owoców. Nie tylko odmieni to wygląd Twojego tarasu, ale również zapewni dostęp do świeżych i zdrowych składników prosto z "domowej uprawy". Oto poradnik, jak krok po kroku stworzyć własny, wiosenny ogród jadalny na tarasie.

Jednym z kluczowych elementów w tworzeniu przyjaznego i funkcjonalnego ogródka jadalnego na tarasie jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych, które nie tylko podkreślą jego urok, ale również zapewnią ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tutaj na plan pierwszy wysuwają się pergole i rolety boczne, oferujące wiele korzyści.

Pergole z systemami szyb: Nowoczesność w Twoim ogrodzie
2024.02.28

Pergole z systemami szyb: Nowoczesność w Twoim ogrodzie

Pergole z systemami szyb to połączenie nowoczesnej technologii z eleganckim designem. Systemy szyb w pergolach nie tylko zwiększają ich funkcjonalność, ale także dodają estetycznego wymiaru. Szkło używane w tych pergolach jest wytrzymałe i zapewnia doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie zachowując przejrzystość i umożliwiając obserwację otoczenia. Dzięki temu pergole z systemami szyb stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się swoim ogrodem niezależnie od pogody. Zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem, jednocześnie zachowując otwarty i przestronny charakter przestrzeni. Więcej szczegółów na temat tych innowacyjnych rozwiązań można znaleźć na stronie Centrum Pergoli. Nie tylko zapewniają cień, ale także stanowią ważny element dekoracyjny przestrzeni zewnętrznej. Reprezentują one różnorodność stylów i konstrukcji, dostosowanych do współczesnych potrzeb użytkowników. Służą jako eleganckie zadaszenia, które chronią przed słońcem, a jednocześnie są atrakcyjnym dopełnieniem architektury domu i ogrodu. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki