Pergola materiałowa znana również jako pergola tkaninowa. Zadaszenie tarasu stanowi tkanina wykonana z materiału PVC lub tekstylnego. Zadaszenie materiałowe możemy regulować w dowolnym zakresie w kierunku 100% rozsunięcia (otwarcia) i zsunięcia (zamknięcia). Możesz cieszyć bezchmurnym niebem siedząc w jacuzzi oraz całoroczną ochroną przed słońcem i deszczem.

Nasze ogrodowe pergole tarasowe są:

Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody sprawia, że to produkt charakteryzujący się nie tylko wysoką estetyką, ale również funkcjonalnością. Konstrukcja może być wolnostojąca lub zamocowana do ściany budynku, co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni. Nasze tkaninowe pergole tarasowe doskonale sprawdzają się również jako zadaszenie jacuzzi, dodatkowa przestrzeń do spotkań rodzinnych ale również własna strefa relaksu.

Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca, tworząc nieziemski klimat.  Świetnie nadaje się do rozświetlenia ciepłych letnich wieczorów przy grillu.

Pergole na wymiar idealnie sprawdzą się także do zacienienia powierzchni przed restauracjami, pubami i innymi lokalami gastronomicznymi. Doskonale współgrają z wieloma innymi ciekawymi gadżetami – przykładowo, w chłodniejsze dni ogrzejesz się pod nimi, stosując opcjonalny promiennik ciepła.

Jeżeli chcesz by twój taras był miejscem imprez, zastosuj pergolę z wyposażaniem Audio Bluetooth!

 

*Wszystkie pergole wykonywane są na wymiar pod indywidualne zamówienie. Produkt dostępny wyłącznie z kompleksową profesjonalną usługą montażową Lubas Concept.